מעגל מתופפים

סדנה אינטראקטיבית קצבית וסוחפת בה ננגן על תופים אפריקאים, דרבוקות וכלי הקשה. בשילוב עם מקצבים מכל העולם, משחקי קצב, הרבה שירים ושמח.

התופים והקצב סוחפים את כולם, מקטן ועד גדול. תופי הדג'מבה יחסית קלים לנגינה ולא דורשים ידע מוקדם. דרך המשחקים המוזיקלים המלאים בהומור נלמד לתופף, נכיר מקצבים פשוטים, נלמד להקשיב ולשתף פעולה.

כולנו יחד במעגל נהיה להקה- נתופף יחד ונתמסר לקצב, נשיר שירים טובים ושמחים אשר מגבשים ומחממים את הלב. בקיצור"תוף לי על הלב"

מעגל המתופפים מתאים לכל אירוע וההנחיה מקצועית בהתאם.

 

 

 

 

מעגל מתופפים-  איך אומרים תקשורת באפריקאית? 

דמיינו לעצמיכם מרחבים אפריקאים, סוואנות, מדבריות ובתוכם פזורים השבטים האפריקאים. פעם, היו השבטים מתקשרים ביניהם ע"י נגינה בתופים, הקצב היה נשמע למרחקים. לכל אירוע מקצב משלו- מקצב לחגים מיוחדים, מקצב ליציאה לקרב, מקצב לחתונה, מקצב לגשם, מקצב הלב ועוד.כאשר מנגנים כולם יחד- יש סדר ומבנה ברורים, לכל אחד תפקיד מוגדר משלו, להקה אך ורק של מתופפים. התוצאה שכבות של מקצבים (פוליריתמוס) המשלימים ומזינים אחד את השני.

כולנו מרגישים את קצב פעמות הלב שלנו (וכשהיינו ברחם, פעמות ליבה של האם היו אלו שהדהדו כל הזמן) כולנו יכולים להקיש על התוף איזו הקשה או שתיים, לתופף על שולחן המשרד, על ההגה... מעגלי המתופפים פופולארים היום בכל העולם וסוחפים את כולם. אין צורך בחזרות, בשפה ומילים אלא בקצב, מוזיקה ולב פתוח.

 

 

לחזרה לדף הקודם מוזיקה לאירועים

לחזרה לדף הקודם הפעלות לילדים

לחזרה לדף הקודם יום הולדת מוזיקלי


 

 

 

לפרטים נוספים מלאו את
הטופס ונחזור אליכם בשמחה
שם:
טלפון:
אימייל:

ברק : 052.2833084 קרן  : 052.8941511
פקס: 077.5270487

 

tof.lev@gmail.com

 

 

 דף הבית | אודותינו גלריה מוזיקה לאירועיםארגון והפקת אירועיםהפעלות לילדיםהשכרת ציוד | צור קשר

© כל הזכויות שמורות ל"תוף לי על הלב" ול "תִּפְתּוּף לָטַּף" | ברק ניומן 052.2833084  | קרן פיזיק  052.8941511 פקס: 077.5270487 |  tof.lev@gmail.com

Tivonet